jazyk: česky | slovensky | english | deutsch | polski |
Vysvětlivky | Návštěvní kniha


vlaktrasaúnor
08070605040302
R 700BECKOVTrenčín (4:35) - Bratislava hl.st. (6:05)       
R 701INOVECBratislava hl.st. (8:55) - Žilina (11:35)       
R 702INOVECŽilina (4:25) - Bratislava hl.st. (7:05)       
R 703POLOMBratislava hl.st. (12:55) - Žilina (15:35)       
R 704MODRÝ PLYN RWEŽilina (5:25) - Bratislava hl.st. (8:05)       
R 705STRÁŽOVBratislava hl.st. (16:55) - Žilina (19:35)       
R 706STRÁŽOVŽilina (6:25) - Bratislava hl.st. (9:05)       
R 707JAVORINABratislava hl.st. (18:55) - Trenčín (20:24)       
R 708DUBEŇŽilina (14:25) - Bratislava hl.st. (17:05)       
R 709DUBEŇBratislava hl.st. (19:55) - Žilina (22:35)       
R 711BECKOVBratislava hl.st. (21:55) - Trenčín (23:23)       
R 720BOJNICEPrievidza (4:43) - Bratislava hl.st. (7:34)       
R 721BOJNICEBratislava hl.st. (6:55) - Prievidza (9:49)       
R 722VTÁČNIKPrievidza (8:21) - Bratislava hl.st. (11:05)       
R 723VTÁČNIKBratislava hl.st. (10:55) - Prievidza (13:49)       
R 724REMATAPrievidza (12:21) - Bratislava hl.st. (15:05)       
R 725REMATABratislava hl.st. (14:55) - Prievidza (17:49)       
R 726ZOBORPrievidza (16:21) - Bratislava hl.st. (19:05)       
R 727ZOBORBratislava hl.st. (18:41) - Prievidza (21:33)       
R 760POPRADKošice (15:17) - Poprad-Tatry (16:32)       
R 761POPRADPoprad-Tatry (4:32) - Košice (5:46)       
R 762CASSOVIAKošice (18:14) - Trenčín (22:48)       
R 763LOMNICAPoprad-Tatry (5:32) - Košice (6:46)       
R 765PORÁČPoprad-Tatry (6:32) - Košice (7:46)       
R 767MODRÝ PLYN RWETrenčín (5:17) - Košice (9:46)       
R 800POĽANAPrešov (21:27) - Bratislava hl.st. (5:25)       
R 801POĽANABratislava hl.st. (23:49) - Prešov (7:39)       
R 810GEMERANKošice (5:23) - Bratislava hl.st. (11:59)       
R 811GEMERANBratislava hl.st. (8:01) - Košice (14:37)       
R 812SITNOKošice (9:23) - Bratislava hl.st. (15:59)       
R 813SITNOBratislava hl.st. (12:01) - Košice (18:37)       
R 814DOMICAKošice (13:23) - Bratislava hl.st. (19:59)       
R 815DOMICABratislava hl.st. (16:01) - Košice (22:37)       
R 830TAJOVZvolen osobná stanica (7:02) - Bratislava hl.st. (9:59)       
R 831TAJOVBratislava hl.st. (6:01) - Zvolen osobná stanica (8:58)       
R 832TEKOVZvolen osobná stanica (11:02) - Bratislava hl.st. (13:59)       
R 833TEKOVBratislava hl.st. (10:01) - Zvolen osobná stanica (12:58)       
R 834URPÍNZvolen osobná stanica (15:02) - Bratislava hl.st. (17:59)       
R 835URPÍNBratislava hl.st. (14:01) - Zvolen osobná stanica (16:58)       
R 836VOJŠÍNZvolen osobná stanica (19:02) - Bratislava hl.st. (21:59)       
R 837VOJŠÍNBratislava hl.st. (18:01) - Banská Bystrica (21:28)       
R 838KRIVÍNZvolen osobná stanica (4:36) - Bratislava hl.st. (7:33)       
R 839LEVIČANBratislava hl.st. (20:01) - Zvolen osobná stanica (22:58)       
R 841KRIVÍNBratislava hl.st. (16:56) - Zvolen osobná stanica (19:58)       
R 850LEVIČANLevice (4:29) - Bratislava-Nové Mesto (6:29)       
R 851PALÁRIKBratislava hl.st. (14:56) - Šurany (16:00)       
R 852PALÁRIKŠurany (7:20) - Bratislava hl.st. (8:26)       
R 870SLÁDKOVIČNové Zámky (4:53) - Bratislava hl.st. (5:59)       
R 871SLÁDKOVIČBratislava hl.st. (13:01) - Nové Zámky (14:06)       
R 872BERNOLÁKNové Zámky (5:20) - Bratislava hl.st. (6:26)       
R 873BERNOLÁKBratislava hl.st. (15:01) - Nové Zámky (16:09)       
R 874ZÁMČANNové Zámky (5:53) - Bratislava hl.st. (6:59)       
R 876PODLUŽANNové Zámky (6:20) - Bratislava hl.st. (7:26)       
R 877ZÁMČANBratislava hl.st. (17:01) - Nové Zámky (18:09)       
R 879PODLUŽANBratislava hl.st. (19:01) - Nové Zámky (20:06)       
R 930IPEĽKošice (15:23) - Zvolen osobná stanica (18:49)       
R 931IPEĽZvolen osobná stanica (7:13) - Košice (10:37)       
R 1520TRÍBEČPrievidza (18:37) - Bratislava hl.st. (21:36)       
R 1530ŽITAVABanská Bystrica (15:20) - Bratislava hl.st. (19:06)       
R 1532SKALKABanská Bystrica (17:20) - Bratislava hl.st. (21:12)       
R 1540F. A. GERSTNERLinz Hbf (11:35) - Praha hl.n. (16:30)       
R 1541F. A. GERSTNERPraha hl.n. (5:33) - Linz Hbf (10:24)       
R 1542ANTON BRUCKNERLinz Hbf (15:35) - Praha hl.n. (20:30)       
R 1543ANTON BRUCKNERPraha hl.n. (9:33) - Linz Hbf (14:24)       
R 1545FERDINAND KINDERMANNPraha hl.n. (13:33) - Linz Hbf (18:24)       
R 1600CHOPOKKošice (15:27) - Bratislava hl.st. (21:05)       
R 1601CHOPOKBratislava hl.st. (14:41) - Košice (20:32)       
R 1613RUŽÍNBratislava hl.st. (17:55) - Košice (23:46)       
R 1614ZEMPLÍNHumenné (21:46) - Bratislava hl.st. (6:05)       
R 1615RUŽÍNBratislava hl.st. (17:55) - Žilina (20:35)       
R 1700VRŠATECŽilina (16:23) - Bratislava hl.st. (19:18)       
R 1933NOVOHRADZvolen osobná stanica (17:13) - Košice (20:37)       

statistika


© 2006-2017 poloha.vlaku.info

vygenerovano za 0,01511 s.